درباره ما

چـــــــــــــــرم دریـــــچی

دریچی یک تیم تخصصی تولید محصولات چرم در تبریز است که در سال ۱۳۷۲ در زمینه تولید کیف کفش چرم شروع به کار کرد و بعدها با هدف طراحی به روزترین محصولات چرم، لاین کاری خود را گسترش داده و تولید اکسسوری های چرم را نیز در دستور کار خود قرار داد. امروز پس از سالها تجربه در طراحی و تولید انواع محصولات چرم توانسته است جایگاه ویژه ای در بازار چرم تبریز کسب کرده و برند خود را به بازار داخلی معرفی نماید. در سالیان آتی دریچی حجم تولید خود را به چند برابر ارتقا داد و توانست علاوه بر تامین نیاز بازار تبریز، محصولات خود را به شهرهای دیگر ایران نیز ارسال نماید.

 بنابراین در کنار فروش سنتی، سایت خود را نیز راه اندازی نموده و فروش اینترنتی را نیز در دستور کار ویژه خود قرار داد. تجربه خرید آنلاین امری است که کاملا زاییده دنیای تکنولوژیک امروز است. در جهانی که انسان ها می توانند در کمترین زمان ممکن، طولانی ترین مسافت ها را بپیمایند و اینگونه سرعت زندگی خود را ارتقا ببخشند، خرید و فروش بصورت آنلاین پاسخی طبیعی بوده که انسان به فرماسیون زندگی خود در دنیای مدرن داده است.

این مسئله امروز به قدری الزام یافته است که هر تولید کننده ای که فروش بصورت آنلاین را نادیده بگیرد، به راحتی در بازار سنتی هم حذف شده و فراموش خواهد شد. در همین راستا سایت دریچی راه اندازی شد و یک تیم مجرب در زمینه فروش آنلاین آن شروع به کار کرد. امروز با گسترش محصولات خود در دسته بندی های متنوع سایت خود را به یک منبع مفید، برای خرید آنلاین محصولات چرم با طراحی و ظاهر بسیار شیک تبدیل نموده است. دریچی یک تیم حرفه ای تولید کننده چرم در تبریز است که محصولات خود را مستقیما به فروش می رساند. اگر می خواهید چرم با کیفیت را با قیمت مقرون به صرفه از تولید کننده معتبر خریداری نمایید، دریچی گزینه ای ایدئال برای شماست!

امروز شیوه و روش پرداخت، تفاوت بسیار زیادی نسبت به 5 سال گذشته کرده است. در شیوه جدید کافی است تنها تصمیم به خرید کالایی بگیرید و بعد از انتخاب آن از یکی از سایت‌ها و انتقال به درگاه بانک مورد نظر مبلغ کالا را بپردازید و آن را دم در منزل‌تان تحویل بگیرد. به‌نظر آسان‌تر از سفر‌های درون شهری برای خرید یک کالا می‌آید. انبار مرکزی دریچی در تبریز واقع است و همه روزه محصولات زیادی را به مقصد نقاط مختلف ارسال می کند. مطمئنا یک انتخاب هوشمندانه چه از نظر کیفی چه از نظر ظاهری و قیمت مقرون به صرفه می تواند باعث مسرت باشد. مخصوصا اگر طی یک ارسال امن و سریع به دست شما برسد.

 

با دریچی

تک باشید